KONST / Litografier / Färglitografi 11391118
nr 1139 1118
Per Julius
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Per Julius (f. 1951), vintermotiv, 1/200, signerad, motivet: 32x49
Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 18:40:34
500 kr
800 kr
23 okt
Per Julius
Läs mer om Per Julius